Haberler

Yüz şeklinize göre Gözlük Seçimi
Vazgeçilmez aksesuarlarımız arasındaki yerini alan güneş gözlükleri, hem şık hem de yüz şeklinize uygun olması gözlük seçiminizdeki en önemli faktörlerden biri. Yazın başlangıcı olan şu günlerde güneş gözlüklerinin hayatımızdaki yeri daha fazla önem kazanmaya başladı.

Kendi yüz tipinize uygun doğru gözlüğü seçebilmeniz için önemli detayları ise şöyle bahsedebiliriz;

Oval bir yüzünüz var ise, her model ve ölçüdeki gözlükler size uygun olabilir. Geriye sadece zevkinize uygun gözlüğü seçmek kalıyor.
Yuvarlak hatlara sahip iseniz, yüzünüzün daha uzun ve keskin hatlı gözükebilmesi için köşeli gözlükleri tercih edebilirsiniz.
Dikdörtgen bir yüz tipiniz var ise, ihtiyacınız olan gözlük yüzünüzü daha küçük gösterecek modelledir. Yuvarlak şekle sahip güneş gözlükleri sizin için doğru seçim olacaktır.
Kare olarak nitelendirdiğiniz bir yüze sahip iseniz, yüzünüzün hatlarını daha yumuşak görünmesi sağlamalısınız. Yuvarlak çerçeveli modellerle çok hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2019-02-25
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN